Vnitřní hydroizolace

Vysoce flexibilní hydroizolace s výbornou přilnavostí, určená pro běžné prostředí.

project 1

FAST AQUA

Spotřebacca 1,2-1,6 kg/m2 (1 mm vrstva)
Balení3, 6 a 15 kg
Paleta330 kg (110 kusů), 480 kg (80 kusů), 660 kg (44 kusů)

disperzní hmota (tzv.tekutá lepenka) určená pro vnitřní použití pod keramické obklady a dlažby,pro elastické nátěry proti vlhkosti. Přípravek je vyroben na bázi polymerové disperze s přísadou plnidel a modifikátorů.Vyznačuje se velmi dobrou přilnavostí a flexibilitou.Vytváří vodotěsné nátěry a neobsahuje rozpouštědla (ekologický výrobek) Díky vhodné viskozitě se snadno nanáší na svislé i vodorovné podklady.Díky své elasticitě vyrovnává pnutí podkladů způsobené jejich deformací a může být používána i na povrchy vystavené tvorbě mikroprasklin slabších 1 mm.Hmota je odolná proti všeobecně používaným čistícím prostředkům.

POUŽITÍ
FAST AQUA je jednosložková tekutá hmota určená pro izolaci podkladů proti vlhkosti před pokládkou vnitřních keramických obkladů a dlažeb.Používá se hlavně k izolaci stěn a podlah v místnostech,kde nepůsobí přímý tlak vody,jako jsou koupelny,sprchy,toalety,kuchyně,sušárny apod.,s výjimkou míst ,která jsou vystavena permanentnímu působení vody (např.lázně) Hmota je zvláště vhodná pro mokré zóny těchto místností tj.kolem sprchových kabin,umyvadel,van, brouzdališť a dřezů. Používá se na vhodně připravený a vyzrálý minerální podklad, jako je beton, cementové, vápenocementové a sádrové omítky nebo sádrokarton.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.