Vnitřní barvy

Vysoce kvalitní, ekologické a omyvatelné barvy s vysokou krycí schopností a přilnavostí k podkladu.

project 1

FAST F-AW EXTRA BÍLÁ

Spotřebacca 0,06-0,12 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení4, 10 l
Paleta512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

ekologická latexová barva s příměsí minerálních plnidel a pigmentů. Má vynikající krycí vlastnosti, je paropropustná. Charakterizuje se sněhově bílou barvou s matným odstínem.Omyvatelná.V místnosti zajišťuje příjemné mikroklima.

POUŽITÍ
FAST F–AW EXTRA BÍLÁ je ekologická vnitřní barva určená pro nátěry stěn a stropů v obytných prostorech,zdravotních zařízeních,vzdělávacích institucích a v potravinářském průmyslu.Určena na podklady cementové, vápenocementové, sádrové, betonové, na tenkovrstvé minerální a disperzní omítky,sádrokarton, na papírové i sklotextilní tapety.
project 2

FAST F-AW

Spotřebacca 0,06-0,12 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení4, 10 l
Paleta512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

ekologická barva vyrobená na bázi akrylátové pryskyřice s příměsí minerálních plnidel a pigmentů.Má dokonalé krycí schopnosti, je matná a omyvatelná. Nátěr z této barvy je paropropustný a slabě voní. V místnosti zajišťuje příjemné mikroklima.Lze ji barvit na požadovanou barvu podle FAST COLOR SYSTEM

POUŽITÍ
FAST F–AW je akrylátová barva určená pro nátěr omítek cementových, vápenocementových, sádrových, tenkovrstvých minerálních a disperzních omítek,také na podklady z betonu,sádry,sádrokartonových a azbestocementových desek.Je určena pro vnitřní použití.
project 2

FAST 1111

Spotřebacca 0,06-0,12 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení4, 10 l
Paleta512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

akrylátová latexová barva vyrobená na bázi syntetické pryskyřice s příměsí minerálních plnidel a pigmentů.Má vynikající krycí vlastnosti a vysokou přilnavost jak k minerálním podkladům, tak i k podkladům pokrytých disperzními barvami. Vytváří trvalý matný povlak s vysokou odolností na mytí a drhnutí. Při nanášení nestéká a slabě voní. Lze ji barvit na požadovou barvu dle FAST COLOR SYSTEM.

POUŽITÍ
FAST 1111 je akrylátovo- latexová barva určená k dekoračním nátěrům stěn a stropů v suchých místnostech uvnitř budovy. Pro své estetické přednosti je vhodná pro byty, kanceláře, konferenční sály a veřejné místnosti. Může být použita jak pro prvotní nátěry, tak i pro renovační nátěry cementových, vápenocementových, vápenných nebo sádrových omítek, betonu, sádrokartonu a podkladů pokrytých disperzními barvami.
project 2

FAST 1313

Spotřebacca 0,06-0,12 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení2,5, 4, 10 l
Paleta600 kg (150 kusů), 512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

ekologická matná vnitřní barva vyrobená na bázi vodní disperze syntetických pryskyřic s příměsí minerálních plnidel a pigmentů.Je vysoce odolná na mytí a drhnutí.Je velmi vydatná,nestéká,snadno se nanáší a vyznačuje se velkou krycí schopností.Vytváří trvalý nátěr odolný proti vodě s vysokou přilnavostí k podkladu.

POUŽITÍ
FAST 1313 je moderní latexová barva určená k trvalým nátěrům stěn a stropů uvnitř budovy. Vhodná pro nátěry cementových, vápenocementových a vápenných omítek,podkladů z betononu,sádry,sádrokartonu a papírových a sklotextilních tapet.Vzhledem k vysoké krycí schopnosti a odolnosti proti působení vlhkosti se doporučuje pro malování kuchyní,koupelen,prádelen a v prostorách s velkým provozem vyžadující časté mytí jako jsou chodby,schodiště,čekárny, učební sály,tělocvičny,apod.
project 2

FAST Satyna Bio

Spotřebacca 0,06-0,12 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení2,5, 4, 10 l
Paleta600 kg (150 kusů), 512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

latexová vnitřní barva vyrobená na bázi disperze syntetických pryskyřic,minerálních plnidel a pigmentů,se zvýšenou odolností proti působení mikroorganismů jako jsou bakterie a plísně. Je vysoce odolná na mytí, drhnutí a mechanická poškození.Vytváří povlak se speciálními estetickými hodnotami,které jsou charakteristické pro saténovu jemnost.

POUŽITÍ
FAST SATYNA BIO je vysoce kvalitní,vrchní latexová barva. Je určena pro ochranné a dekorační nátěry uvnitř budov. Určena pro nátěry vnitřních stěn a stropů v místnostech vystavených vlhkosti a náchylných na vznik plísní a jiných mikroorganizmů (kuchyň, koupelna, prádelna). Pro místnosti s vysokou návštěvností (chodby, schodiště, nemocnice) a potřebující časté mytí desinfekčními prostředky. Doporučeno tam, kde je požadována aktivní ochrana proti mikroorganismům (mateřské školky, jesle, ordinace, operační sály).

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.