Venkovní hydroizolace

Vysoce flexibilní hydroizolace s výbornou přilnavostí, určená pro náročné prostředí.

project 1

FAST AQUADUO

Spotřebacca 3-4,5 kg/m2 (dle typu izolace)
Balenípytel 25kg + kanystr 10kg
Paleta1 050 kg (42 kusů) + 400 kg (40 kusů)

dvousložková hydroizolační malta obsahující cementy, minerální plnidla, vysoce kvalitní zušlechťující přísady a polymerovou vodní disperzi.Po důkladném promíchání obou složek vytváří vodotěsnou izolaci,která výborně přiléhá ke všem minerálním podkladům a která se vyznačuje vysokou elasticitou a krycí schopností prasklin až 1,5 mm.Vytváří taktéž vynikající antikorozní ochranu betonu a železobetonu před nepříznivými povětrnostními vlivy.

POUŽITÍ
FAST AQUADUO je určena pro elastické izolace proti vlhku a vodě na veškerých nezasolených minerálních podkladech, tj. betonových mazaninách a cementových a vápenocementových omítkách.Je určena pro vnitřní a vnější použití na podkladech pevných,i na podkladech podléhajících deformacím.Díky svým vlastnostem je vhodná pro hydroizolace podzemních částí budov, pro bazény, terasy, balkony a veškeré mokré místnosti jako jsou koupelny, prádelny, sprchové kabiny, kuchyně apod. Přímo na ní lze pomocí lepících tmelů FAST NORMAL +, FAST EXTRA nebo FAST EXRA + pokládat keramické obklady a dlažby.Neobsahuje ředidla a proto může příjít do přímého kontaktu s polystyrenem.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.