Siloxanové omítky

(na polystyren)
Vysoce hydrofobní paropropustné omítky se samočistícím efektem, extrémně odolné na tvorbu mikroorganismů, určené pro zateplovací systémy s izolantem z polystyrenu.

project 1

FAST BARANEK SI

Spotřeba1,70/2,50/3,20kg/m2 (zrno 1/1,5/2mm)
Balení15kg
Paleta660kg (44kusů)

vyrobena na bázi vodní styren-akrylátové disperze s přidáním siloxanové emulze.Vytváří vrstvu silně spojenou s podkladem. Je paropropustná s povrchovou hydrofobizací. Díky tomu se povrch vyznačuje protirosícím efektem. Je vysoce vodoodpudivá,se značným samočistícím efektem.Extrémně odolná na tvorbu mikroorganismů,jako jsou řasy a plísně. Vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům. Dodává se v široké škále barev podle FAST COLOR BASIC. Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní na povrchu omítky.

POUŽITÍ
FAST BARANEK SI je vysoce kvalitní pastovitá,siloxanová,zrnitá omítka.Učena pro vnitřní i vnější použití.Je to hotová omítka,určená pro nanášení na všechny pevné a rovné podklady ve stavenictví,jako jsou např.cementová a vápenná omítka,beton,pískovec a jiné.Lze také použít na malířské nátěry pevně spojené s podkladem.
project 2

FAST KORNIK SI

Spotřeba2,80/3,50kg/m2 (zrno 2/3mm)
Balení15kg
Paleta660kg (44kusů)

vyrobena na bázi vodní styren-akrylátové disperze s přidáním siloxanové emulze. Vytváří vrstvu silně spojenou s podkladem. Je paropropustná s povrchovou hydrofobizací. Díky tomu se povrch vyznačuje protirosícím efektem. Je vysoce vodoodpudivá,se značným samočistícím efektem.Extrémně odolná na tvorbu mikroorganismů,jako jsou řasy a plísně. Vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům. Dodává se v široké škále barev podle FAST COLOR BASIC. Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní na povrchu omítky.

POUŽITÍ
FAST KORNIK SI je vysoce kvalitní pastovitá,siloxanová,zrnitá omítka.Učena pro vnitřní i vnější použití.Je to hotová omítka,určená pro nanášení na všechny pevné a rovné podklady ve stavenictví,jako jsou např.cementová a vápenná omítka,beton,pískovec a jiné.Lze také použít na malířské nátěry pevně spojené s podkladem.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.