Samonivelační stěrky

(pro vyrovnání podlahy tl. 2-35mm) Vysoce přilnavé a snadno aplikovatelné hmoty určené pro vyrovnávání nerovností podlah tl.2-35mm.

project 1

FAST MINI LEVEL

Spotřeba1,5kg/m2 (při tl. 1mm)
Pochozípo 6-ti hodinách
Balení25kg
Paleta1 050kg (42kusů)

samonivelační tenkovrstvá hmota, založená na suché směsi portlandského a bauxitového cementu, písku a příměsí. Po smíchání s vodou tvoří samonivelační hmotu, která se snadno aplikuje. Může být zpracovávána ručně nebo strojně. Po úplném vyzrání je odolná na otěr a vysoké zatížení.

POUŽITÍ
FAST MINI-LEVEL je určená pro vyrovnávání nerovností tl.2-20 mm na betonových,cementových a anhydritových podkladech před pokládáním podlahových krytin jako je dlažba, PVC, panely ,kobercové a korkové krytiny a jiné. Je vhodná pro vnitřní použití v místnostech, které nejsou vystaveny trvalé vlhkosti: ve skladech,výrobních halách,v podkroví a hospodářských místnostech.
project 2

FAST MIDI LEVEL

Spotřeba1,8kg/m2 (při tl. 1mm)
Pochozípo 12-ti hodinách
Balení25kg
Paleta1 050kg (42kusů)

samonivelační středněvrstvá hmota založená na suché směsi portlandského a bauxitového cementu, písku a příměsí. Po smíchání s vodou tvoří samonivelační hmotu, která se snadno aplikuje. Může být zpracovávána ručně nebo strojně.Po úplném vyzrání je odolná na otěr a vysoké zatížení.

POUŽITÍ
FAST MIDI-LEVEL je určena pro samonivelační vyrovnávací stěrky tl.5-35 mm na betonových,cementových a anhydritových podkladech uvnitř budov před pokládáním podlah z keramické a kamenné dlažby.Výborně se hodí k vyrovnávání podkladů v systémech podlahového topení při dodržení minimální tvrstvy 25 mm.Může být používána v místnostech vystavených působení vody a vlhkosti (koupelny, kuchyně, sklepy, garáže).

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.