Penetrační přípravky

Kvalitní penetrační přípravky pro zpevnění povrchu a zlepšení přilnavosti dalších vrstev k běžným, pórovitým nebo savým povrchům.

project 1

FAST GRUNT U

Spotřebapodle savosti 0,05-0,25 l/m2 (1 vrstva)
Balení2, 5, 10 l
Paleta480kg (240x2 l), 540kg (108x5 l), 360kg (36x10 l)

nehořlavý, vodouředitelný,neobsahuje rozpoštědla,bez vůně a zápachu,ekologický,určený pro vnitřní i vnější použití. Zpevňuje podklad a snižuje savost a spotřebu barvy.Po vyschnutí je zcela průhledný a paropropustný.

POUŽITÍ
FAST GRUNT U je hotový přípravek určený pro penetraci a vyrovnávání savosti různých povrchů.Je ideální pro betonové a plynobetonové podklady,cementové, vápenocementové a sádrové omítky a sádrokarton.Je určen pro vnitřní i vnější použití.Je vynikajícím podkladem pod barvy,tapety,stěrky,lepící a vyrovnávací tmely a cementové podlahy.Zvyšuje přilnavost dokončovacích materiálů k podkladu a omezuje prašnost.
project 2

FAST GRUNT G

Spotřebapodle savosti 0,05-0,25 l/m2 (1 vrstva)
Balení2, 5, 10 l
Paleta480kg (240x2 l), 540kg (108x5 l), 360kg (36x10 l)

nehořlavý, vodouředitelný, bez vůně a zápachu, ekologický, určený pro vnitřní i vnější použití. Zpevňuje všechny podklady a zlepšuje přilnavost lepící hmoty k povrchu. Po vyschnutí je zcela průhledný. Je odolný proti vysoké zásadivosti podkladu a neobsahuje toxické látky. Proniká hluboko do penetrovaného podkladu.

POUŽITÍ
FAST GRUNT G je hotová emulze s hlubokým penetračním účinkem, vhodná pro všechny savé a pórovité povrchy jako jsou sádrové desky, sádrokarton, sádrové,cementové a vápenocementové omítky,betonové podklady ,plynobeton,keramika apod.vyžadující zpevnění.Díky své neobvyklé schopnosti velmi hluboké penetrace se doporučuje zejména na všechny staré a sypké povrchy.
project 2

FAST GRUNT M

Spotřebapodle savosti cca 0,35 kg/m2 (1 vrstva)
Balení6,4 a 16 kg
Paleta512kg (80x6,4 kg), 704kg (44x16 kg)

charakterizuje se vynikající přilnavostí, dobrou krycí schopností a silným penetračním účinkem. Je vodovzdorný a mrazuvzdorný, paropropustný, snižuje savost podkladu a zajišťuje optimální přilnavost vrstvy. Je odolný proti působení alkálií.Je součástí zateplovacího systému FAST ETICS.Dodává se v široké škále barev dle FAST COLOR SYSTEM.

POUŽITÍ
FAST GRUNT M je hotový penetrační přípravek s dobrou krycí schopností obsahující křemennou drť, určený pro minerální ,akrylátové ,siloxanové a silikonové omítky.Díky svým vlastnostem je nezbytný pro penetraci všech betovových,keramických a vápenocementových povrchů,na které bude nanášena omítka.Je vhodný pro vnitřní a vnější použití.
project 2

FAST GRUNT S-T

Spotřebapodle savosti cca 0,35 kg/m2 (1 vrstva)
Balení6,4 a 16 kg
Paleta512kg (80x6,4 kg), 704kg (44x16 kg)

charakterizuje se vynikající přilnavostí, dobrou krycí schopností a silným penetračním účinkem. Je vodovzdorný a mrazuvzdorný, paropropustný, snižuje savost podkladu a zajišťuje optimální přilnavost vrstvy. Je odolný proti působení alkálií. Dodává se v široké škále barev dle FAST COLOR SYSTEM.

POUŽITÍ
FAST GRUNT S-T je hotový penetrační přípravek s dobrou krycí schopností obsahující křemennou drť ,určený pod silikátové omítky.Díky svým vlastnostem je nezbytný pro penetraci všech betonových,keramických a vápenocementových povrchů,na které bude nanášena omítka.Je určen výhradně pro vnější použití. Je součástí zateplovacího systému ETICS FAST W.
project 2

FAST GRUNT S

Spotřebapodle savosti 0,08-0,10 l/m2 (1 vrstva)
Balení2, 5 l
Paleta480kg (240x2 l), 540kg (108x5 l)

je určený pod silikátové barvy, zpevňuje podklad a vyrovnává jeho savost. Usnadňuje provádění malířských nátěrů a zlepšuje jejich přilnavost.Chemicky reaguje s podkladem,přičemž proniká do jeho struktury.Po vyschnutí je bezbarvý.

POUŽITÍ
FAST GRUNT S je určen pro penetraci minerálních podkladů jako jsou cementové,vápenocementové a tenkovrstvé minerální omítky.Určen pro vnější použití. Je rovněž určen pro penetraci surových povrchů z betonu, cihel, tvárnic, betonových, zdících a jiných typů podobných keramickým a vápenocementovým materiálů.Slouží rovněž jako ředidlo pro silikátové barvy.
project 2

FAST GRUNT SIL

Spotřebapodle savosti 0,05-0,17 l/m2 (1 vrstva)
Balení5, 10 l
Paleta540kg (108x5 l), 360kg (36x10 l)

je vyroben na bázi silikonové emulze.Proniká hluboko do podkladu a vytváří vrstvu silně svázanou s podkladem,která se vyznačuje protirosícím efektem.Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní na povrchu omítky.

POUŽITÍ
FAST GRUNT SILje vysoce kvalitní vodní silikonový prostředek určený pro hydrofobizaci povrchu fasád a penetraci pod silikonové výrobky nanášené na velmi savý podklad.
project 2

FAST GRUNT F

Spotřebapodle savosti 0,10-0,14 l/m2 (1 vrstva)
Balení4, 10 l
Paleta512kg (80x4 l), 704kg (44x10 l)

ekologická penetrační barva vyrovnávající savost podkladu a zlepšující přilnavost dalších malířských nátěrů.Má dobré krycí a plnící vlastnosti, zvyšuje vydatnost povrchových barev. Má příjemnou vůni a vysokou vydatnost. Lze ji barvit na pastelové barvy podle FAST COLOR SYSTEM.

POUŽITÍ
FAST GRUNT F je akrylátová penetrační barva určená pro podkladový malířský nátěr cementových, vápenocementových, sádrových, sádrokartonových podkladů a tapet ze skelného vlákna.Je určená pro vnitřní použití.Je ideální jako podklad pod tmavé intezivní barvy a pro přemalování tmavých podkladů na světlé.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.