Lepidla pro obklady a dlažby

Vysoce přilnavé lepící směsi vhodné pro běžné i kritické podklady.

project 1

FAST NORMAL

Spotřebacca 2 - 4 kg/m2
Balení25 kg
Paleta1 050 kg (42 kusů)

suchá minerální směs modifikovaná syntetickými polymery.

POUŽITÍ
FAST NORMAL je určen pro lepení keramických obkladů a dlažeb s vysokou nasákavostí na pevné a stabilní podklady jako je beton, cementová a vápenocementová omítka.Určen pro vnitřní použití (na vodorovných a svislých plochách) a vnější použití (na vodorovných plochách, které nejsou vystaveny vlhkosti a vysoké deformaci podlahových krytin v důsledku změn teploty).
project 2

FAST NORMAL SPEED

Spotřebacca 2 - 4 kg/m2
Balení25 kg
Paleta1 050 kg (42 kusů)

suchá minárální směs modifikovaná syntetickými polymery, mrazuvzdorná a vodovzdorná. Je ekonomická se snadným použitím.Vysoce přilnavá s velmi malým skluzem umožňující lepení obkladu shora.Možnost spárování již po 6ti hodinách.

POUŽITÍ
FAST NORMAL SPEED je suchá minárální směs modifikovaná syntetickými polymery,mrazuvzdorná a vodovzdorná.Je ekonomická se snadným použitím. Vysoce přilnavá s velmi malým skluzem umožňující lepení obkladu shora.Možnost spárování již po 6ti hodinách.
project 2

FAST NORMAL +

Spotřebacca 2 - 4 kg/m2
Balení25 kg
Paleta1 050 kg (42 kusů)

suchá minárální směs modifikovaná syntetickými polymery.Vysoce přilnavá, mrazuvzdorná a vodovzdorná s velmi malým skluzem umožňující lepení obkladu shora.

POUŽITÍ
FAST NORMAL+ je určen pro lepení keramických obkladů a dlažeb na pevné a stabilní podklady jako je beton, cementová a anhydritová mazanina, vápenocementová omítka,sádrová omítka,sádrokarton.Lze použít na vodorovné a svislé plochy,které nejsou vystaveny vysoké deformaci v důsledku změn teploty.Díky svým zvýšeným parametrům je vhodná rovněž pro lepení vnitřních slinutých obkladů.
project 2

FAST EXTRA

Spotřebacca 2 - 4 kg/m2
Balení25 kg
Paleta1 050 kg (42 kusů)

suchá minerální směs se zvýšenou přilnavostí a flexibilitou,vodovzdorná a mrazuvzdorná,modifikovaná syntetickými polymery,vhodná pro nepevné a nestabilní podklady.

POUŽITÍ
FAST EXTRA je flexibilní lepící tmel pro lepení slinutých, klinkerových a keramických obkladů s nízkou nasákavostí na tuhých, nepevných a nestabilních podkladech. Pro vnitřní i vnější použití. Podklady: beton, tvárnice, cihla, vápenocementová omítka, cementová a anhydritová mazanina, sádrokarton, podlahy s podlahovým topením a povrchy pokryté hydroizolační hmotou.
project 2

FAST EXTRA SPEED

Spotřebacca 2 - 4 kg/m2
Balení25 kg
Paleta1 050 kg (42 kusů)

suchá minerální směs,modifikovaná syntetickými polymery,mrazuvzdorná a vodovzdorná,vysoce flexibilní a přilnavá na nestabilní a kritické podklady.Umožňuje spárování již po 6ti hodinách.

POUŽITÍ
FAST EXTRA SPEED je vysoce flexibilní lepící směs určená pro lepení obkladů a dlažeb,slinutých a klinkerových obkladů,velkoplošných a kamenných obkladů (mimo mramoru) na tuhých,nepevných a nestabilních podkladech.Určený pro vnitřní i vnější použití. Podklad: beton, tvárnice, cementová a vápenocementová omítka, cementová a anhydritová mazanina, sádrokartonové a sádrovláknité desky, podlahy s podlahovým topením, povrchy pokryté hydroizolační hmotou, staré keramické obklady.Díky vysoké flexibilitě se doporučuje pro lepení obkladů a dlažeb na místech mimořádně vystavených deformacím podlahové krytiny v důsledku značných změn teplot např.schody,balkony a terasy při sklonu vyšším 2%.
project 2

FAST EXTRA +

Spotřebacca 2 - 4 kg/m2
Balení25 kg
Paleta1 050 kg (42 kusů)

suchá minerální směs modifikovaná syntetickými polymery, vodovzdorná a mrazuvzdorná, s vysokou přilnavostí a flexibilitou, vhodná na kritické podklady.

POUŽITÍ
FAST EXTRA + je vysoce flexibilní lepící tmel určený k lepení obkladů a dlažeb,slinutých a klinkerových obkladů,velkoplošných a kamenných obkladů (mimo mramoru) na tuhých, nepevných a nestabilních podkladech. Podklady mohou být beton, vápenocemntová omítka, cementová a anhydritová mazanina, sádrokarton,podlahy s podlahovým topením a povrchy pokryté hydroizolační hmotou,staré keramické obklady.Aplikace na místech vystavených deformacím podlahové krytiny v důsledku značných změn teplot jako jsou např.balkony,schody,terasy při sklonu vyšším 2%.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.