Mozaikové omítky - GRANIT

Vysoce stabilní mozaikové omítky, odolné na mechanické zatížení. Výběr z více jak 1500 barevných kombinací v různých systémech a zrnitosti kameniva.

project 1

FAST GRANIT

Spotřeba
MARMO - cca 3,5kg/m2
QUARZO - cca 3,5kg/m2
NATURA - cca 4,0kg/m2
MINI - cca 2,2kg/m2
Balení14,5/15,4/13,4-14,4/14kg
Paleta44 kusů

Poznámka: Doporučuje se individuálně určit spotřebu produktu na základě zkoušky.

hotová omítka na bázi akrylátové disperze s přísadou přírodní granitové,barevné křemenné nebo mramorové drtě. Vyznačuje se zvýšenou odolností proti atmosferickému znečištění, vysokou stabilitou, omyvatelností a odolností proti mechanickému zatížení.Je paropropustná a hydrofobní.Je dostupná v široké škále barevných kombinací dle systémů: FAST GRANIT MARMO,FAST GRANIT QUARZO,FAST GRANIT NATURA,FAST GRANIT MINI. Nedochází k efektu „mléčnění“..

POUŽITÍ
FAST GRANIT slouží k ručnímu zhotovení tenkovrstvých mozaikových omítek. Je určena pro vnitřní i vnější použití. Může být použita na každém minerálním podkladu, který je dostatečně pevný a rovný (cementové a vápenocementové omítky, beton, sádrokarton, vystužená vrstva v zateplovacích systémech ETICS FAST). Je doporučována pro dokončovací úpravy soklů, podezdívek, balkonových zábradlí, součástí oplocení apod. Vzhledem ke svým estetickým hodnotám, vysoké životnosti, odolnosti na čištění, mytí a otěr, je rovněž určena pro obklady na stěnách schodišť, chodeb, bytových a nebytových prostorů.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.