Lepidla a stěrky

(pro polystyren)
Vysoce flexibilní a silně přídržné tmely se zvýšenou odolností na mechanické zatížení určené pro polystyren.

project 2

FAST NORMAL S

Spotřebacca 4,0kg/m2
Balení25kg
Paleta1 050kg (42kusů)

suchá minerální směs modifikovaná syntetickými polymery, mrazuvzdorná a vodovzdorná. Vyznačuje se vysokou flexibilitou a silnou přídržností s podkladem.

POUŽITÍ
FAST NORMAL S se díky svým vlastnostem a speciálnímu složení hodí pro lepení polystyrenových desek na různé stavební podklady tj.beton,tvárnice,cihly, vápenocementové omítky,apod., určen pro vnitřní i vnější použití.
project 1

FAST SPECJAL M

Spotřebacca 4,0kg/m2
Balení25kg
Paleta1 050kg (42kusů)

cementovo-polymerový, vodovzdorný a mrazuvrzdorný tmel s vysokou flexibilitou, paropropustností a vysokou pevností na mechanické zatížení.Vhodný pro každý typ stavebního podkladu.

POUŽITÍ
FAST SPECJAL M se používá pro lepení polystyrenových desek na všechny minerální a keramické podklady a ke zhotovení výztužné vrstvy v zateplovacím systému ETICS FAST S.
project 2

FAST SPECJAL

Spotřebacca 4,0kg/m2
Balení25kg
Paleta1 050kg (42kusů)

cementovo-polymerový,vodovzdorný a mrazuvzdorný tmel s vysokou flexibilitou, paropropustností a pevností na mechanické zatížení.Vysoce přilnavý ke každému typu stavebního podkladu. Neobsahuje vápno, což eliminuje výskyt výkvětů!

POUŽITÍ
FAST SPECJAL se používá pro lepení polystyrenových desek na všechny minerální podklady a ke zhotovení výztužné vrstvy v zateplovacám systému.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.