Fasádní barvy

Vysoce kvalitní fasádní barvy s výbornými krycími schopnostmi, odolné proti povětrnostním vlivům a tvorbě mikroorganismů.

project 1

FAST F-AZ

Spotřebacca 0,1-0,2 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení4, 10 l
Paleta512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

ekologická barva vyrobená na bázi akrylátové pryskyřice s příměsí minerálních plnidel a pigmentů.Má dokonalé krycí vlastnosti,je matná a omyvatelná.Je paropropustná a vysoce odolná proti povětrnostním vlivům.Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní na povrchu pokrytém barvou. Lze ji barvit na požadovanou barvu podle FAST COLOR SYSTEM.

POUŽITÍ
FAST F–AZ je akrylátová barva určená pro nátěry cementových, vápenocementových, tenkovrstvých minerálních a disperzních omítek, betonu, sádry, sádrokartonu a azbestocementových desek.Je určena na fasády budov.Je součástí zateplovacího systému ETICS FAST S.
project 2

FAST SILIKON

Spotřebacca 0,1-0,2 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení4, 10 l
Paleta512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

vyrobena na bázi pojiva vodní silikonové a akrylátové disperze,vytváří vrstvu silně spojenou s podkladem a současně vykazuje vynikají propustnost vodní páry.Je vysoce odolná proti povětrnostním vlivům a má vysokou krycí schopnost a vysoký stupeň bělosti.Díky vodní silikonové disperzi,která je základním pojivem v barvě FAST SILIKON ,je nátěr rovněž vysoce hydrofobní a odolný proti znečištění. Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní na povrchu pokrytém barvou.Lze ji barvit na požadovanou barvu podle FAST COLOR SYSTEM.

POUŽITÍ
FAST SILIKON je vysoce kvalitní vodní matná silikonová barva určená pro trvalé nátěry na veškerých podkladech jako jsou vápenocementové,cementové, akrylátové dekorační omítky,beton,pískovec,cihla apod.Určena pro vnější použití.Je součástí zateplovacích systémů ETICS FAST S a FAST W.
project 2

FAST SI-SI

Spotřebacca 0,1-0,2 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení4, 10 l
Paleta512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

vyrobená na bázi pojiva ve formě vodní styren-akrylátové disperze a siloxanové emulze a vytváří vrstvu silně spojenou s podkladem. Nátěr se vyznačuje protirosícím efektem. Je vysoce vodoodpudivá, se značným samočistícím efektem. Extrémně odolná na tvorbu mikroorganismů,jako jsou řasy a plísně.Vynikající odolnost proti povětrnostním podmínkám. Dodává se v široké škále barev podle FAST COLOR BASIC.Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní na povrchu omítky.

POUŽITÍ
FAST SI-SI je vysoce kvalitní vodní matná siloxanová barva určená pro trvalé nátěry na veškerých podkladech zejména na starou dekorační akrylátovou omítku a dekorační vápenocementovou a cementovou omítku,beton,pískovec,cihla apod.Je součástí zateplovacích systémů ETICS FAST S.
project 2

FAST F-S

Spotřebacca 0,1-0,2 l/m2 (1 vrstva dle savosti)
Balení4, 10 l
Paleta512 kg (80 kusů), 704 kg (44 kusů)

dobře krycí matná barva na bázi draselného vodního skla.Je dokonale paropropustná,hydrofobní a odolná proti UV záření a nečistotám.Je určena výhradně pro vnější použití.Barva chemicky reaguje s podkladem,přičemž proniká do jeho struktury.Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní.Lze ji barvit podle FAST COLOR SYSTEM.

POUŽITÍ
Silikátová barva FAST F-S je určená pro nátěry minerálních podkladů jako jsou cementové,vápenocementové a tenkovrstvé minerální omítky.Určena pro vnější použití.Je rovněž určena pro nátěry surových povrchů z betonu,cihel,tvárnic,betonových,zdících a jiných typů podobných keramickým a vápenocementovým materiálům.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.