Elastické stěrky

Flexibilní stěrky vhodné pro dokončovací práce a úpravy.

project 1

FAST MS

Spotřebacca 1,5 kg/m2 (1 mm vrstva)
Balení25 kg
Paleta1 050 kg (42 kusů)

suchá minerální směs založená na vysoce kvalitním portlandském cementu a práškové polymerové disperzi zaručující vynikající přilnavost a flexibilitu.Neobsahuje vápno,proto není náchylná k tvorbě výkvětů. Je vyztužena mikrovlákny ,což výrazně zvyšuje její odolnost proti praskání. Je odolná proti povětrnostním vlivům,vysoce paropropustná.

POUŽITÍ
FAST MS je díky svým vlastnostem vhodná pro vyrovnávání a dokončování stěn a stropů a pro vyplňování úbytku podkladu.Používá se především pro opravy tradičních vápenocementových omítek pro vnitřní i vnější použití při tloušťce 1-10mm.
project 1

FAST G1

Spotřebacca 1 kg/m2 (1 mm vrstva)
Balení20 kg
Paleta1 080 kg (54 kusů)

suchá směs vyrobená na bázi anhydritové moučky s přísadou plnidel a modifikátorů zlepšujících flexibilitu a usnadňujících nanášení. Nesmršťuje se a po vyzrání se dá snadno opracovávat. Její předností je prodloužená doba zpracovatelnosti a sněhobílá barva.

POUŽITÍ
FAST G1 je vyrovnávací stěrka určená k úpravám a dekorativním pracím ve stavebnictví.Vhodná jako vyrovnávací vrstva pod všechny druhy malířských nátěrů. Může být použita k doplňování úbytků na povrchu vnitřních stěn a stropů.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.