ECOROCK FF

Nový systém ECOROCK® FF

Na trh byl uveden kompletní fasádní systém zateplení vnějších obvodových stěn ECOROCK FF. Všechny komponenty fasádního zateplovacího systému jsou dodávány jedním výrobcem, čímž je zaručena jejich kompatibilita a kvalita.

Systém ECOROCK FF je registrován v programu Nová zelená úsporám pod SVT kódem: SVT6115.

ECOROCK FF je určen pro izolaci vnějších obvodových stěn novostaveb i rekonstruovaných objektů. Všechny komponenty fasádního zateplovacího systému ECOROCK FF byly zvoleny tak, aby plně využily unikátní vlastnosti kamenné minerální vlny ROCKWOOL.


ECOROCK FF je uceleným řešením, jehož základní součástí jsou 3 izolační desky: Frontrock MAX E, Fasrock LL nebo Fasrock a dále kompletní stavební chemie.
Zateplení fasády systémem ECOROCK FF přináší: • úsporu energií, např. snížení nákladů na vytápění díky tepelné izolaci z kamenné vlny – součinitel tepelné vodivosti 0,036 W/m.K
 • dlouhodobou stálost celého systému – systém je vysoce odolný proti stárnutí, měnícím se povětrnostním podmínkách a chemické či biologické korozi
 • zvýšenou protipožární ochranu budovy díky kamenné vlně, která je nehořlavá (splňuje třídu reakce na oheň A1)
 • splnění požadavků povrchové vrstvy na požární bezpečnost staveb (dle ČSN 73 0810), a to index šíření plamene is = 0 mm.min-1
 • zachování požadované prodyšnosti stěn zateplené fasády, což pozitivně ovlivňuje mikroklima vnitřního prostředí
 • širokou škálu barev a různorodých struktur omítek – široký výběr silikonových a silikátových probarvených omítek a pestrou paletu barev pro probarvení minerálních omítek; celkem 214 barev pro splnění potřeb i těch nejnáročnějších majitelů domů
 • variantní použití na různých podkladech, např. betonových, zděných, apod.
 • zlepšení akustického komfortu bydlení – snížení hluku pocházejícího zvenku
 • záruku kvality použitých materiálů; poskytovaná záruka je 5 let na celý fasádní systém
 • kvalita celého systému je potvrzená souladem všech komponentů systému dle osvědčení ETA-12/0044.
 • ecorock

  Pro lepší identifikaci jednotlivých komponentů systému ECOROCK® FF jsou obaly rozděleny do barevných skupin. Usnadní to rychlou orientaci v produktech a vyloučí případné omyly v dodávkách anebo na stavbě. Barevné označení spojuje produkty podle způsobu použití ve variantách systému ECOROCK® FF.

  Komponenty systému ECOROCK FF a předpokládaná spotřeba materiálu na 1 m2 zateplení

  ecorock komponenty

  Nejoblíbenější barvy z naší nabídky

  ecorock barvy

  Vyžádejte si kompletní VZORNÍK BAREV ECOROCK® FF od Vašeho prodejce nebo kontaktujte svého obchodního zástupce společnosti FAST CZ s.r.o.

  Novinky na Váš e-mail

  Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.