Dekorační přípravky

Dekorační materiály určené pro zhotovení individuálního dekoru stěn pomocí ručního modelování.

project 2

FAST DECOR RETRO/MODERN

Spotřeba
RETRO - cca 0,8-1,2 l/m2
MODERN - cca 0,9-1,2 l/m2
Balení5 a 10 l
Paleta80 kusů, 40 kusů

akrylátové vnitřní strukturální barvy v podobě dekorační hmoty.Ekologické a snadno tvarovatelné.Po úplném vyzrání odolné proti mechanickému poškození.

POUŽITÍ
FAST DECOR RETRO/MODERN je dekorační hmota určená ke zhotovení individuální struktury stěn pomocí ručního modelování.Nabízí nekonečné množství struktur závislých pouze na invenci uživatele. Ve spojení s možnostmi, které dává FAST DECOR BEJCA, zdůrazňující strukturu povrchu, vytváří ušlechtilé a elegantní dekorační nátěry v široké paletě barev.Hmota umožňuje neomezenou kreativitu při vytváření interiéru a jeho osobité atmosféry.Kromě toho zahrnuje také FAST DECOR RETRO částice křemenu,které umožňují získání struktur imitujících staré šlechtěné,kamenné,pískovcové omítky a jiné vzory hrubé a porézní struktury.
project 1

FAST DECOR BEJCA

Spotřebacca 0,1 l/m2
Balení1 a 3 l
Paletakarton 1 l (10 kusů), paleta 3 l (80 kusů)

transparentní akrylátová vnitřní barva vyznačující se vysokou odolností na drhnutí a neagresivní čistící prostředky po svém uplném vyzrání (28 dní). Je šetrná k životnímu prostředí.

POUŽITÍ
FAST DECOR BEJCA je navržena pro tvorbu různých vizuálních efektů. Zejména je doporučována pro dokončování ozdobných struktur pomocí dekorativní hmoty FAST DECOR MODERN a FAST DECOR RETRO.Zdůrazňuje strukturu podkladu,na který je nanášena,přičemž při hromadění v prohlubeninách působí dojmem intenzivnější barvy.Díky své transparentnosti se tato barva hodí rovněž k tvorbě vícebarvných vizuálních efektů.( efekt světlo-stín,pronikání barev) zdůrazňujících charakter interiéru.Dostupná ve 14 barvách.
project 2

FAST DECOR GRUNT

Spotřebacca 0,15-0,20 l/m2
Balení1 a 3 l
Paletakarton 1 l (10 kusů), paleta 3 l (80 kusů)

vodou ředitelný penetrační přípravek,který výrazně zlepšuje přilnavost dekorativních materiálů.

POUŽITÍ
FAST DECOR GRUNT je vnitřní penetrační barva pro penetraci stěn a podkladů pod různé dekorace.Vyrovnává nerovnoměrnou savost podkladů jako jsou beton, sádrová, cementová a vápenocementová omítka. Díky speciální receptuře výrazně zlepšuje přilnavost povrchu a kryje a vyrovnává barvu podkladů z různých materiálů.

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.