Akrylátové omítky

(na polystyren)
Paropropustné hydrofobní omítky se zvýšenou odolností proti znečištění a poškození,odolné na tvorbu mikroorganismů, určené pro zatepolvací systémy s izolantem z polystyrenu.

project 1

FAST BARANEK A

Spotřeba1,70/2,50/3,20kg/m2 (zrno 1/1,5/2mm)
Balení15kg
Paleta660kg (44kusů)

hotový výrobek na bázi akrylátové disperze dodávaný ve formě pastovité hmoty.Vyznačuje se zvýšenou odolností proti atmosferickému znečištění, poškození, vysokou stálostí a omyvatelností. Je paropropustný a hydrofobní. Dodává se v široké škále barev podle FAST COLOR SYSTEM.Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní na povrchu omítky.

POUŽITÍ
FAST BARANEKA je hotová směs určena k zhotovení šlechtěných tenkovrstvých omítek pro vniřní a vnější použití. Může být použita na každém minerálním podkladu,který je dostatečně pevný a rovný (cementové a vápenocementové omítky,beton,vystužená vrstva v zateplovacích systémech ETICS FAST S) Pro ruční i strojní nanášení.
project 2

FAST KORNIK A

Spotřeba2,80/3,50kg/m2 (zrno 2/3mm)
Balení15kg
Paleta660kg (44kusů)

hotový výrobek na bázi akrylátové disperze dodávaný ve formě pastovité hmoty.Vyznačuje se zvýšenou odolností proti atmosferickému znečištění, poškození, vysokou stálostí a omyvatelností. Je paropropustný a hydrofobní. Dodává se v široké škále barev podle FAST COLOR SYSTEM. Obsahuje prostředky eliminující tvorbu řas a plísní na povrchu omítky.

POUŽITÍ
FAST KORNIK A je hotová směs určená k ručnímu zhotovení šlechtěných tenkovrstvých omítek pro vniřní a vnější použití. Může být použita na každém minerálním podkladu,který je dostatečně pevný a rovný (cementové a vápenocementové omítky,beton ,vystužená vrstva v zateplovacích systémech ETICS FAST S ).

Výrobky v kategorii:


Novinky na Váš e-mail

Díky registraci budete stále v obraze, díky novinkám, postupům a návodům, novým certifikacím budete stále o krok napřed před ostatními.